HELZO TECHNOLOGY

NÁŠ PŘÍBĚH

PĚKNĚ OD PODLAHY

Jsme vcelku malá rodinná firma ze západních Čech, která se více jak 15 let zabývá dodávkou úsporných technologií pro rodinné domy. 

Začínali jsme na instalacích elktrického podlahového vytápění a protizámrzných systemů s využitím topných kabelů. Naš přístup a práce se našim zákazníkům natolik líbili, že nás záhy začali bombardovat dotazy: " Vy jste tak pečlivý, nemohli byste nám udělat i fotovoltaiku?" "Neznáte někoho stejně kvalitního, kdo by nám udělal rekuperaci? "...Kdo by nám to zafoukal a při tom neponičil rozvody?" 

No a tak jsme milí zákazníci k Vašim domovům a stavbám prostě přistoupili jako k vlastním a s heslem "Co opravdu chceš, udělej si sám" jsme vystoupili ze své komfortní zóny a rychle se naučili všemu novému, co jste od nás žádali. Nyní ročně instalujeme desítky FVE, rekuperací, podlahových vytápění i klimatizací. A když náhodou třeba čekáme na dokumentaci nebo materiál, tak foukáme, foukáme a foukáme. Prostě a jednoduše: Rádi pomáháme k úsporám! Našimi hlavními produkty jsou tedy systémy řízeného větrání s rekuperací tepla, fotovoltaické elektrárny, elektrické podlahové topení, klimatizace a foukaná izolace. Pokud máte zájem o více informací, určitě nás kontaktujte.