FOUKIZO
FOUKANÁ IZOLACE

Nejrychlejší způsob, jak ušetřit až 30% nákladů za teplo

Minerální foukaná izolace má optimální tepelně technické vlastnosti a vynikající schopnost vyplnit dutiny ve stavebních konstrukcích. Maximální kvalita zateplení bez tepelných mostů.


Vyjímečný materiál

Panenské bílé minerální vlákno od firmy Knauf insulation je vyráběné přímo pro foukání. Neobsahuje žádná pojiva, chemikálie ani organické látky a žádné recykláty

Nesesedá

Měřitelné hodnoty sesedání se pohybují pod zjistitelné 1 %. Ani po letech od aplikace nezaznamenáte žádný úbytek materiálu v izolaci vašeho domu.

Okamžitá úspora

Souvislá vrstva izolace, která není přerušovaná žádnými spoji nebo překážkami je na svém za pár hodin. Návratnost investice do izolace domova je 3-5 let.


Odolnost proti vlhkosti

Izolační materiál nevlhne, je voděodpudivý, propouští vodní páry skrze konstrukci domu, nerozkládá se a zabraňuje tak růstu bakterií a mikroorganismů. Odolná vůči plísním.


Variabilita

Dostane se do všech prostorů, dutin a tvarů ve vašem domě. Plně se tak přizpůsobí požadované aplikaci izolace, ať už se jedná o strop, půdu, příčku nebo šikmou střechu.

REALIZACE VE ČTYŘECH KROCÍCH

NÁVRH A KALKULACE

1 - 2 dny

Na základě Vašich požadavků zdarma vytvoříme návrh optimálního řešení, které bude maximálně úsporné a efektivní.

NÁVŠTĚVA STAVBY

1 hodina

Přijedeme za Vámi a upřesníme poslední detaily před realizací. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, rádi Vám je zodpovíme.

REALIZACE

1 den

Certifikovaní technici sfouknou Váš požadavek na zateplení dle představ a vypracované nabídky.

FINALIZACE

1 - 2 hodiny

Finální úpravy a úklid.
Odjíždíme a Vy už se těšíte, kdy se na Nás budete moci znovu obrátit s montáží jiné úsporné technologie.

NEZÁVAZNÝ CENOVÝ NÁVRH DO 2 DNŮ ZDARMA

Každý dům je unikátní. Proto aby jste dosáhli optimálního tepelného komfortu, je třeba odborně zpracovaný technický návrh. Doporučujeme Vám přiložit půdorys prostor k zateplení nejlépe i s řezem konstrukce stropu, střechy, příčky v případě izolace dutin.